květiny a kytice,Online kvetinárství - objednání kvetin a donáška až domu

Online kvetinárství - objednání kvetin a donáška až domu

Online kvetinárství - chcete poslat kvetiny nebo koupit kvetiny pres internet? Kde nakupovat kvetiny pres internet? Dorucení zdarma do nekolika hodin?
Květiny do domu, kdekoli a kdykoli.

KvetinyExpres.cz
Kvetinyexpress - zdarma dovoz na vybranou adresu, doručení do 90 minut

Cena: 1 265 Kč
Nádherná kytice pro slečny paní a dámy.
9x Růže Rose, 4x Santini, 4x Austroma, 2x Eucapypt, Zelené, tráva, vazba.

Cena: 1 471 Kč
Luxusní kytice - červené a bílé růže, závojíček a srdíčka. To nejlepší vyznání lásky. Okouzlí každou ženu.
5x Červená růže, 16x Bílá růže Gypsofila, 6x Aspidistra, Peříčka, Srdíčka

Cena: 1 275 Kč
Nádherné barvy a originálně zvolená koláž květů.
7x Calla, 14x Karafiát, bílé tiky, peříčka

květiny a kytice

Květiny, kytice

Ženu ani květinou neuhodíš praví staré přísloví. Také květinou nikoho neurazíš. Pohled na květinu prostě musí potěšit každého, kdo ji spatří.
Také proto je květina odedávna spojována s něžností a křehkostí ženského pohlaví, z toho vyplyne, že květiny jsou křehké jako ženy.

Květin je mnoho druhů, zrovna tak, jako žen. Dalo by se proto jisté připodobnění s květinou charakterizovat například tímto způsobem:
- letničky – květiny kvetoucí přes léto, ženy - letničky jsou ženy zrozené pro krátkodobé letní známosti např, na dovolené, o prázdninách apod.
- skalničky – jsou květiny rostoucí v horách, tedy potřebují pevnou skalnatou půdu, aby mohly vykvést a my se musíme vyšplhat kolikrát hodně vysoko, abychom ji mohli utrhnout, proto ženy- skalničky jsou ženy, které se nedají snadno dobýt, zrovna tak jako tyto květiny, a nejdou ani snadno utrhnout, jsou zkrátka pevné jako skála,
- trvalky - jsou květiny, které když dobře udržujeme a staráme se o ně, zacházíme s nimi tak, jak se má, vydrží hodně dlouho a jen tak nezvadnou. Tímto označením se proto honosí ženy pevných zásad a mravů, věrné a oddané svému partnerovi, vydrží s ním po celý život.

Některé květiny rychle vadnou, dokonce kvetou pouze jeden den. Je to například květ ibišku. Tomu se dobře daří v subtropických jižních krajích. Tak, jako květy této květiny rychle rozkvetou a zase zvadnou, vzplane a zhasne láska některých žen. Ibišek známe vesměs červený, červená je barvou temperamentu. Tedy tak, jako jeho barva a podnebí jižních krajin, , jsou zejména jižanské ženy (nelze popřít, že i muži) známé svým tělesným temperamentem.

Co vznikne, když se takto nepatrné přirovnání květin a žen sváže do kytice? Může se stát, že vznikne kytice růží, kytice frezií, karafiátů, ale také azalek, bramboříků apod. Některé vadnou rychle, některé vydrží několik týdnů, je to na tom, kdo kytici obdrží a jak o ni pečuje.
Také ale samozřejmě na tom, jaká to je květina, trvalejší, letnička, cizokrajná ………..
Je na Vás, jakou květinu koupíte a pro koho je určena. Při výběru ženy je zrovna tak důležité, jaký je náš záměr. Třeba není na škodu vzpomenout na takovéto přirovnání s květinou.

Karlu Jaromíru Erben se podařilo svázt osudy žen do Kytice, vydal soubor básní, které se vydávají dodnes. Jeho Kytice je trvalého charakteru, neboť zachovala české literatuře nesmírně hodnout sbírku, o které se učí již několik generací. Dokonce byla i zhudebněna a zfilmována. Slaví stejné úspěchy jako původní soubor vydaný Erbenem.

Kytice a květiny jsou odedávna také symboly, které se objevují ve folkloru různých zemí, ve znacích různých rodů (viz. Růže rožmberků), na různých emblemech, oznámeních, a to smutečních, svatebních, promočních. Ponejvíce se, místo živé kytice, zasílá kytice různých tvarů, květů, barev i velikostí na přáních všech druhů.

Květiny jednotlivé i svázané do kytic jsou prostě symbolem něhy, krásy, potěšení, radosti, pohlazení, zkrátka jsoui nenahraditelné.

Komentovat

CAPTCHA ImageOnline kvetinárství - objednání kvetin a donáška až domu

Pár slovy:ruže,prání,poslání,odeslat,dorucení,kytice,Kvetiny,kurýr,kytky,dárek.
Foto ukázky
1187396_45755642.jpg
Výběr

MDŽ Má Mezinárodní den žen význam i v 21. století? Od 8. března uplynulo několik dní. Intenzivní jsem zvažovala: "podělit, zda nepodělit se o postřehy na téma 8. březen Mezinárodní den žen. "Pravdou je, že větší část svého života jsem prožila do roku 1989. No neptala jsem se na tento svět a ani mě se nikdo nezeptal do jaké doby, zda století se chci narodit. Prostě jsem tady a žiji svůj život. Upřednostňuji a dodržuji lidské hodnoty, jako jsou láska, tolerance, vážím si práci, vzdělání, poskytnu pomoc, pokud o ni někdo požádá ... Žiji takto bez ohledu na společenský režim...

TagCloud
Vaše květinářstvíValentýn - jak a za kolikPéče o kytkySilvestrkvětiny a kyticeMDŽKvětinyMěsíc únor a květinyKytice
 
 • DSL.sk - Facebook má nové tlačítko pro weby nepřihlášený, Čtvrtek,
 • DSL.sk - IPv6 traffic se dokonce snižuje, tahá ho zejména P2P nepřihlášený, Čtvrtek,
 • TV Lux - 07:45 Při kávě 19. Květen 2011, svátek:
 • DSL.sk - OCZ představilo 3.5 "SSD disky, do 960 GB nepřihlášený, Čtvrtek,
 • Pražské jaro Více nedávný důkaz
 • Slovenská svaz jachtingu Bratislava Aukce a dražby online
 • Přepadení vlaku z Pelhamu (1974) Roli policejního kapitána
 • Záchodové květinářství 1517511268602866 224x300
 • DSL.sk - Spuštěné další dva DVB-T vysílače nepřihlášený, Úterý,
 • Předlohy na vyšívání křížkovým stehem Dobrý den chtěla bych vás
 • TV Lux - 22:50 Doma je doma 19. Květen 2011, svátek:
 • Květy Brněnské Květy
 • Květ pouště / Desert Flower (2009) - Page 2 www.ourphorum.com: Květ
 • DSL.sk - Obnovení PlayStation Network odloženo, Sony zažalovaném o ... nepřihlášený, Pátek, 13.
 • TV Lux - 22:25 Církev a Římské impérium 19. Květen 2011, svátek: