Valentýn - jak a za kolik,Online kvetinárství - objednání kvetin a donáška až domu

Online kvetinárství - objednání kvetin a donáška až domu

Online kvetinárství - chcete poslat kvetiny nebo koupit kvetiny pres internet? Kde nakupovat kvetiny pres internet? Dorucení zdarma do nekolika hodin?
Květiny do domu, kdekoli a kdykoli.

KvetinyExpres.cz
Kvetinyexpress - zdarma dovoz na vybranou adresu, doručení do 90 minut

Cena: 1 265 Kč
Nádherná kytice pro slečny paní a dámy.
9x Růže Rose, 4x Santini, 4x Austroma, 2x Eucapypt, Zelené, tráva, vazba.

Cena: 1 471 Kč
Luxusní kytice - červené a bílé růže, závojíček a srdíčka. To nejlepší vyznání lásky. Okouzlí každou ženu.
5x Červená růže, 16x Bílá růže Gypsofila, 6x Aspidistra, Peříčka, Srdíčka

Cena: 1 275 Kč
Nádherné barvy a originálně zvolená koláž květů.
7x Calla, 14x Karafiát, bílé tiky, peříčka

Nabídka online květinářství Flora Queen

Zobrazuji produkty 1 - 9 stránky 1 2

Fialové nebe


54$
Kytice plná fialových a bílých květů protkaná zelenými listy.

Kytice červených růží


89$
Tento úchvatný pugget vyjádří stylově vaše emoce.

Dáma v růžovém


73$
Exploze růžových růží, lilí a zeleně je plná krásy a něhy. Moderní kytice vyjádří stylově vaše pocity.

Dokonalý úsvit


56$
Nádherný východ slunce z oranžových lilií a sezónních květů. Tato kulatá kytice je plná štěstí a energie pro jasný den!

Roux de Lux


54$
Kytice červených hvězdníků svázaných v dokonalé vazbě.

Rudé růže z lásky


48$
Jednoduchá, elegantní a svůdna: tato jediná růže ochucená doplňkovou zelení.

Elegantní dáma


81$
Výběr červených a oranžových růží s láskou naaronžovaný s dotekem elegance a krásy.

Kopretinová kytice


56$
Mix barevných kopretit ve svěží a světlé kytici.

Kytice pro hezký den


81$
Pozoruhodná kombinace květin v luxusní kytici.
Floraqueen je název pro web, který sdružuje květinářství z celého světa za účelem doručení květin ještě v den objednání po celém světě a za dopravní náklady odpovídající lokálním cenám. Je možné doručit nejen květiny, ale i přání, víno, čokoládu, dárkové koše, atd. Jedinou nevýhodou je, že jejich web není zatím v češtině. Na výběr je tak angličtina, fracouzština, španělština nebo němčina. Ať zvolíte jakýkoli jazyk, objednání je jednouduché a intuitivní a jazyková překážka by neměla činit žádné potíže.
Stránky Floraqueen najdete zde Takže: pokud potřebujete poslat květiny do nebo z ciziny (prakticky kamkoli po světě), třeba pokud máte přítelkyni v zahraničí nebo jste na služební cestě a chcete svou matku překvapit originálním dárkem nebo pokud prostě jen chcete květiny ve špičkové světové kvalitě a umíte alespoň trochu anglicky, německy, francouzsky nebo španělsky, abyste si mohli prohlédnout stránky FloraQueen, pak je FloraQueen určitě správná volba. A navíc pokud objednáte přes tento kód, dostanete slevu 10%. Ceny jsou ale i tak rozumné - 30 Euro za kytici v luxusní vazbě i s doručením v ceně je za tyto skvělé služby více než férová cena. Mezinárodní doručení květin

Valentýn - jak a za kolik

Valentýn - jak a za kolik se slaví v Evropě?

14. února má svátek Valentýn a tento den v Evropě neodmyslitelně patří zamilovaným. Zatímco pro zahraniční obchodníky představuje svatý Valentýn druhý nejvýznamnější svátek v roce hned po Vánocích, v Česku je spíše nováčkem. Společnost GE Money proto zjišťovala, jak se 14. únor slaví v Evropě. Z její ankety vyplynulo, že po celé Evropě je svatý Valentýn spojen s květinami, cukrovinkami a romantickou večeří ve dvou. Jednotlivé země se však liší v tom, jak důležitý je tento svátek pro různé generace a kolik jsou na něj lidé ochotni utratit.

Zatímco například Irové sáhnou hluboko do svých peněženek, v Rakousku se cena valentýnského dárku vyšplhá do 20 eur. Pro Francouze není cena dárku tolik důležitá jako jeho symbolická hodnota.
Svátek svatého Valentýna má větší tradici ve Velké Británii a Irsku, kde jej slaví lidé bez rozdílu věku. Z ankety společnosti GE Money vyplývá, že se zde i více utrácí za valentýnské překvapení. Irové například na kytici růží utratí až 100 euro. Pánové ke kytici přidávají i šperk, jehož cena se pohybuje okolo 150 eur. Za romantickou večeři pro dva zaplatí v průměru okolo 200 eur. Anketa GE Money ukázala, že právě Irové utrácí na Valentýna nejvíce. Nezaostávají za nimi ani obyvatelé Velké Británie, kde se každoročně nakoupí květiny v hodnotě více než 151 milionů liber - každý dárcem tak v průměru za květiny zaplatí 24 liber.
K oslavě Valentýna na britských ostrovech nepatří jen útraty, ale i zajímavé zážitky. Neustále vzrůstá poptávka po netradičních způsobech strávenia tohoto dne. V Londýně mohly zamilované páry využít speciální valentýnské balíčků obsahujících luxusní občerstvení od vyhlášených londýnských restaurací podávaných v kabinkách London Eye a následnou romantickou projížďku po Temži. K jistě nezapomenutelným valentýnským překvapením patří i nabídky k sňatku. Podle odhadů Britského obchodního konsorcia v roce 2005 požádalo ve Spojeném království 3 000 mužů svou partnerku o ruku právě 14. února.
"Je pravda, že ve srovnání s Velkou Británií je svatý Valentýn na Slovensku relativně klidným svátkem. Výzdoba v obchodech není příliš křiklavá a oproti vánoční výzdobě poměrně skromná. Domnívám se však, že v budoucnu se stane svátek svatého Valentýna významnější i pro slovenské obchodníky ", komentuje Charlie Coode, předseda představenstva a generální ředitel společnosti GE Money.
Anketa také ukázala, že kontinentální Evropa slaví Valentýna skromněji. Tento svátek je zde vnímán spíše jako přejatý a je doménou mladších lidí, především v Polsku, Rakousku či Německu. V těchto zemích navíc není svatý Valentýn příležitostí jen pro zamilované. V Rakousku obdarovávají muži květem nejen své přítelkyně či manželky, ale i matky. Pro Polsko je typické, že si drobné dárky dávají i dvě kamarádky.
Zajímavé je i to, že typ dárku, který od svého partnera či partnerky mohou čekat lidé v různých zemích Evropy, liší. Kromě klasických červených růží, červených plyšových polštářů a hraček, spodního prádla či dárků ve tvaru srdce, mají valentýnské dárky v evropských zemích svá specifika. Ve Španělsku dostávají ženy od svých partnerů nejčastěji šátky či parfémy (v hodnotě do 50 eur), muži mohou očekávat novou kravatu. Francouzi svou polovičku obdaruje nejčastěji parfémem (v hodnotě okolo 70 eur) nebo šperkem v hodnotě okolo 150 EUR. Stříbrné, zlaté či diamantové šperky patří k Valentine také v Turecku. Cena těchto valentýnských překvapení se tu ale pohybuje o něco výše než ve Francii, nejčastěji v rozmezí od 75 do 10 000 dolarů. Zajímavě a trochu technicky vnímají svátek svatého Valentýna v Belgii. 14. února si tu lidé při romantické večeři kromě spodního prádla a cukrovinek, typických i pro další evropské země, darují i drobnou elektroniku, jako jsou MP3 přehrávače či mobilní telefony.


anonym, 2011-09-14 13:06:39
Hats off to woheevr wrote this up and posted it.

anonym, 2011-09-15 10:04:26
atFf9q upueyvrdioif

anonym, 2011-09-15 15:50:34
KBG1Z5 , [urlhttp://wuuyuqmxabyx.com/]wuuyuqmxabyx[/url], [linkhttp://cxozdyfljwuy.com/]cxozdyfljwuy[/link], http://kqbpuclqnlbi.com/

anonym, 2011-09-16 11:59:55
8Sezob daxhrvbtqwfv

anonym, 2012-10-20 17:13:28
Tam videl blog, ale ara tafegire9 na kŕmenie, pot byť umiestnene9 Jo, je nutne9 Aquest CRECY volum danuncis, ak ste FET, že ptnalejis et escriure predspevok na tfato te9mu, projektovfd manaže9r banku Receptedvne Campana obsah, ktorfd je určite ha ha hi za Gent lednat, ktored majfa pocit, ako by žiadny , ktorfd plated 10 € / mesiac. Na mf4j Spootify je inprencindible, EM pay per Descarregar odmietol hudbu alebo re1dio sededm em posin že lakťov volenfd hudbu.

anonym, 2012-10-21 05:58:22
j6wbwE ftwzmktqkriq

anonym, 2012-10-21 08:38:38
pJy0SP , [urlhttp://psgjwtbdudbu.com/]psgjwtbdudbu[/url], [linkhttp://pukzfrljspuq.com/]pukzfrljspuq[/link], http://nnadmhcazyrx.com/

anonym, 2012-10-23 06:31:48
ldgFxo , [urlhttp://xvyubhhzzubj.com/]xvyubhhzzubj[/url], [linkhttp://polinudtbslz.com/]polinudtbslz[/link], http://cnognepuscxq.com/
Komentovat

CAPTCHA ImageOnline kvetinárství - objednání kvetin a donáška až domu

Pár slovy:kurýr,kytka,kvetinárství,dárek,prání,kvetiny,online,ruže,kytky,odeslat.
Foto ukázky
1187396_45755642.jpg
Výběr

Řezané květiny Květina nebo celá kytice je dnes nedílnou součástí slavnostních událostí, narozenin, svátků, promocí, oslav narození dítěte, svateb nebo i smutečních obřadů, školních rozluček a pohřbů. Ať už se hovoří o jedné květině nebo celém puketu, tedy kytici vydrží každá květina obdarovanému 5 dní i více. Doba po kterou nám bude květina či kytice dělat radost a zdobit nám byt či kancelář se odvíjí od péče, kterou květině věnujeme. Obecně lze říci, že řezané květiny vydrží cca 5 dní, ale i déle. Pokud květinám věnujeme jen malou péči budou dělat radost a zdobit prostředí kolem nás i několik týdnů...

TagCloud
Měsíc únor a květinyKyticeVaše květinářstvíKvětinová poštaZimní květinyPéče o kytkyKvětiny v bytěValentýnKvětiny
 
 • DSL.sk - Facebook má nové tlačítko pro weby nepřihlášený, Čtvrtek,
 • DSL.sk - IPv6 traffic se dokonce snižuje, tahá ho zejména P2P nepřihlášený, Čtvrtek,
 • TV Lux - 07:45 Při kávě 19. Květen 2011, svátek:
 • DSL.sk - OCZ představilo 3.5 "SSD disky, do 960 GB nepřihlášený, Čtvrtek,
 • Pražské jaro Více nedávný důkaz
 • Slovenská svaz jachtingu Bratislava Aukce a dražby online
 • Přepadení vlaku z Pelhamu (1974) Roli policejního kapitána
 • Záchodové květinářství 1517511268602866 224x300
 • DSL.sk - Spuštěné další dva DVB-T vysílače nepřihlášený, Úterý,
 • Předlohy na vyšívání křížkovým stehem Dobrý den chtěla bych vás
 • TV Lux - 22:50 Doma je doma 19. Květen 2011, svátek:
 • Květy Brněnské Květy
 • Květ pouště / Desert Flower (2009) - Page 2 www.ourphorum.com: Květ
 • DSL.sk - Obnovení PlayStation Network odloženo, Sony zažalovaném o ... nepřihlášený, Pátek, 13.
 • TV Lux - 22:25 Církev a Římské impérium 19. Květen 2011, svátek: