Péče o kytky,Online kvetinárství - objednání kvetin a donáška až domu

Online kvetinárství - objednání kvetin a donáška až domu

Online kvetinárství - chcete poslat kvetiny nebo koupit kvetiny pres internet? Kde nakupovat kvetiny pres internet? Dorucení zdarma do nekolika hodin?
Květiny do domu, kdekoli a kdykoli.

KvetinyExpres.cz
Kvetinyexpress - zdarma dovoz na vybranou adresu, doručení do 90 minut

Cena: 1 265 Kč
Nádherná kytice pro slečny paní a dámy.
9x Růže Rose, 4x Santini, 4x Austroma, 2x Eucapypt, Zelené, tráva, vazba.

Cena: 1 471 Kč
Luxusní kytice - červené a bílé růže, závojíček a srdíčka. To nejlepší vyznání lásky. Okouzlí každou ženu.
5x Červená růže, 16x Bílá růže Gypsofila, 6x Aspidistra, Peříčka, Srdíčka

Cena: 1 275 Kč
Nádherné barvy a originálně zvolená koláž květů.
7x Calla, 14x Karafiát, bílé tiky, peříčka

Péče o kytky

Aby květina nebo kytice dlouho vydržela
Stonky květin seřízněte šikmo ostrým nožem (nebo speciálními nůžkami). Seříznuty by měly být pod úhlem 45°, aby plocha na nasávání vody byla co největší. Tento jednoduchý krok umožní květinám lépe absorbovat vodu a snižuje zahnívání stonků. Konce stonků seřízněte asi o 1 - 2 cm. Do čisté vázy nebo nádoby s vodou můžete přidat výživu pro květiny, kterou je třeba nejprve rozpustit v teplé vodě. Dolévejte vodu denně a kompletně ji vyměňte jednou za několik dní. Květy je dobré občas pokropit rozprašovačem s čistou vodou.

Ve váze nebo nádobě by mělo být dost místa pro vaši kytici, která by se tam měla pohodlně vejít. Vody by tam mělo být alespoň tolik, aby do ní byly ponořeny seříznutá stonky květin. Růže potřebují více vody než jiné květiny - až do 3 / 4 výšky vázy. Kytice či aranžmá vyniknou v nejrůznějších vázách - možnosti jsou nekonečné - od starožitného čajníku až po elegantní křišťálovou vázu či obyčejný skleněný džbán.

Tip - výška vázy by měla být asi do jedné třetiny nebo až do poloviny výšky květů. Vyhněte se vázam nebo nádobám ze železa a oceli. Váza by měla být co nejčistší. Když několik květů odkvete, umístěte zbytek do menší vázy - pomůže prodloužit životnost zbytku květů. Pokud někdy květiny nestojí ve váze poměrně rovně, můžete použít čistou lepicí pásku, z níž na vrchu vázy vytvoříte síť - květiny umístěte do této sítě.

Pozor na přímé slunce, radiátory, průvan a zrající ovoce

Vystavte květiny na chladnějším místě bez průvanu, není vhodné dávat je na přímé sluneční světlo a do blízkosti radiátorů nebo jiných ohřívačů. Klimatizace v místnostech působí vysušujícím efektem zejména na květiny s velkými květními lístky. Nedávejte květiny navrch televizoru. Nenechávejte květiny v blízkosti zrajícího ovoce, které uvolňuje etylén - ten totiž urychluje odumírání květů. Nejcitlivější na ethylen jsou karafiáty, růže, orchideje, lilie a gypsofila.

Čtyři jednoduché kroky k prodloužení životnosti kytice

Používejte vždy čisté vázy nebo nádoby
Odstraňte všechny listy, které by jinak byly ve váze pod vodou. Ponořené listy začnou hnít a mohou se tak množit bakterie, které zkrátí životnost vaší kytice.
Ořízněte stonky květin - nejlépe pod vodou - ostrým nožem nebo nůžkami. To zabrání vzniku vzduchových bublin uvnitř stonků, které mohou zablokovat nasávání vody květinami. Stonky znovu ořízněte každé 3 - 4 dny. Každé 3 - 4 dny vyměňte vodu. Do vody můžete přidat výživu pro květiny, kterou dostat v květinami. Použijte množství, které je doporučené pro velikost vaší kytice.


anonym, 2012-10-21 03:31:15
This piece was cgeont, well-written, and pithy.

anonym, 2012-10-22 07:38:44
rEtmkK , [urlhttp://gmfmzrczsqye.com/]gmfmzrczsqye[/url], [linkhttp://qeyuwyxyzzwq.com/]qeyuwyxyzzwq[/link], http://bleieezzcpqm.com/

anonym, 2012-10-24 01:47:41
2oHHIc , [urlhttp://mjfqcdximqvr.com/]mjfqcdximqvr[/url], [linkhttp://xkwfdpperlvh.com/]xkwfdpperlvh[/link], http://iixdhafonqel.com/

anonym, 2016-05-19 00:59:24
There are definitely plenty of details like that to take into condiseration. That could be a great point to convey up. I provide the ideas above as common inspiration but clearly there are questions just like the one you convey up the place the most important thing will likely be working in sincere good faith. I don?t know if greatest practices have emerged around things like that, but I am sure that your job is clearly identified as a fair game. Both boys and girls really feel the impact of only a second’s pleasure, for the rest of their lives.

anonym, 2016-05-19 10:35:47
Lauri:Jos moraali on absoluuttinen, mistä tiedämme mikä on moraalisesti oikein ja mikä väärin? Raamatusta? On helppoa käyttää esimerkkinä abuisulttosesta moraalista asiaa josta (lähes) kaikki ovat samaa mieltä, kuten kiduttaminen. Nyt oli kuitenkin puhe homoliitoista. Ovatko ne siis mielestäsi moraalisesti väärin ja jos ovat, niin miksi?

anonym, 2016-05-19 17:11:40
Cuando hace calor en Sevilla en Agosto, ya puedes tener las persianas bajadas, el ventilador puesto, el aire aciodicnonado el aire es el de un horno.Puedes mantenerte impasible pero el calor hará mella en tí, nada será igual http://eezsbkrsh.com [urlhttp://zvnsny.com]zvnsny[/url] [linkhttp://iehrdkdcog.com]iehrdkdcog[/link]

anonym, 2016-05-21 02:27:10
Wow, thats a really clever way of thinnikg about it!

anonym, 2016-05-21 21:46:53
If my problem was a Death Star, this article is a photon tordope. http://ylhoif.com [urlhttp://udorknfqvcn.com]udorknfqvcn[/url] [linkhttp://ugizsfzy.com]ugizsfzy[/link]
Komentovat

CAPTCHA ImageOnline kvetinárství - objednání kvetin a donáška až domu

Pár slovy:poslání,dorucení,kurýr,kvetiny,online,odeslat,poslat,kvetinárství,kytky,dárek.
Foto ukázky
Kytice.jpg
Výběr

Řezané květiny Květina nebo celá kytice je dnes nedílnou součástí slavnostních událostí, narozenin, svátků, promocí, oslav narození dítěte, svateb nebo i smutečních obřadů, školních rozluček a pohřbů. Ať už se hovoří o jedné květině nebo celém puketu, tedy kytici vydrží každá květina obdarovanému 5 dní i více. Doba po kterou nám bude květina či kytice dělat radost a zdobit nám byt či kancelář se odvíjí od péče, kterou květině věnujeme. Obecně lze říci, že řezané květiny vydrží cca 5 dní, ale i déle. Pokud květinám věnujeme jen malou péči budou dělat radost a zdobit prostředí kolem nás i několik týdnů...

TagCloud
Květinová poštaKvětinářstvíMěsíc únor a květinyKvětinyValentýn - jak a za kolikKvětiny v bytěZimní květinyKyticeSilvestr
 
 • DSL.sk - Facebook má nové tlačítko pro weby nepřihlášený, Čtvrtek,
 • DSL.sk - IPv6 traffic se dokonce snižuje, tahá ho zejména P2P nepřihlášený, Čtvrtek,
 • TV Lux - 07:45 Při kávě 19. Květen 2011, svátek:
 • DSL.sk - OCZ představilo 3.5 "SSD disky, do 960 GB nepřihlášený, Čtvrtek,
 • Pražské jaro Více nedávný důkaz
 • Slovenská svaz jachtingu Bratislava Aukce a dražby online
 • Přepadení vlaku z Pelhamu (1974) Roli policejního kapitána
 • Záchodové květinářství 1517511268602866 224x300
 • DSL.sk - Spuštěné další dva DVB-T vysílače nepřihlášený, Úterý,
 • Předlohy na vyšívání křížkovým stehem Dobrý den chtěla bych vás
 • TV Lux - 22:50 Doma je doma 19. Květen 2011, svátek:
 • Květy Brněnské Květy
 • Květ pouště / Desert Flower (2009) - Page 2 www.ourphorum.com: Květ
 • DSL.sk - Obnovení PlayStation Network odloženo, Sony zažalovaném o ... nepřihlášený, Pátek, 13.
 • TV Lux - 22:25 Církev a Římské impérium 19. Květen 2011, svátek: