MDŽ,Online kvetinárství - objednání kvetin a donáška až domu

Online kvetinárství - objednání kvetin a donáška až domu

Online kvetinárství - chcete poslat kvetiny nebo koupit kvetiny pres internet? Kde nakupovat kvetiny pres internet? Dorucení zdarma do nekolika hodin?
Květiny do domu, kdekoli a kdykoli.

KvetinyExpres.cz
Kvetinyexpress - zdarma dovoz na vybranou adresu, doručení do 90 minut

Cena: 1 265 Kč
Nádherná kytice pro slečny paní a dámy.
9x Růže Rose, 4x Santini, 4x Austroma, 2x Eucapypt, Zelené, tráva, vazba.

Cena: 1 471 Kč
Luxusní kytice - červené a bílé růže, závojíček a srdíčka. To nejlepší vyznání lásky. Okouzlí každou ženu.
5x Červená růže, 16x Bílá růže Gypsofila, 6x Aspidistra, Peříčka, Srdíčka

Cena: 1 275 Kč
Nádherné barvy a originálně zvolená koláž květů.
7x Calla, 14x Karafiát, bílé tiky, peříčka

Nabídka online květinářství České květiny

Zobrazuji produkty 1 - 9 stránky 1 2 3 ..--> (7)

Růže


89,- Kč
Sestavte si vlastní kytici z růží, dle vašeho přání.

Dendrobium


630,- Kč
Složení kytice 3x dendrobium, wax, asparagus, rumura, strelitziový list, bambusový žebřík, bílá mřížková stuha

Schody do nebe


940,- Kč
Složení kytice 5x červená růže, 2x růžová alstromerie, ruscus, kokos, tráva, dřevěné vrtule, červená stuha, přírodní vlizelínová manžeta

Kala


149,- Kč
Sestavte si vlastní kytici. Důležité: objednávejte min. 3 dny předem.

Frézie


59,- Kč
Sestavte si vlastní kytici z frézií.

Pro mého miláčka


1040,- Kč
Složení kytice 7x červená růže, ruscus, arálie, tráva, dřevěné ozdoby, červená vlizelínová manžeta, zelená stuha

Smuteční věnec


1581,- Kč
Složení věnce: 8x červená mini gerbera, 6x bílá jednokvětá chryzantéma, pittosporum, věnec s

Slunečnice


99,- Kč
Sestavte si vlastní kytici, dle vašeho přání. Důležité: objednávejte min. 3 dny předem.

Gerbera - mini


59,- Kč
Sestavte si vlastní kytici z gerber, dle vašeho přání.
České květiny je název online květinářství, kde nakoupíte rychle a levně květiny přes internet. Tyto květiny pak můžete nechat poslat na jakoukoli adresu.

MDŽ

Má Mezinárodní den žen význam i v 21. století?

Od 8. března uplynulo několik dní. Intenzivní jsem zvažovala: "podělit, zda nepodělit se o postřehy na téma 8. březen Mezinárodní den žen. "Pravdou je, že větší část svého života jsem prožila do roku 1989. No neptala jsem se na tento svět a ani mě se nikdo nezeptal do jaké doby, zda století se chci narodit. Prostě jsem tady a žiji svůj život. Upřednostňuji a dodržuji lidské hodnoty, jako jsou láska, tolerance, vážím si práci, vzdělání, poskytnu pomoc, pokud o ni někdo požádá ... Žiji takto bez ohledu na společenský režim. Myslím si, že v tom je moje výsostně lidská hodnota.

I když se snažím akceptovat názory jiných, nedá mi neříct, že mě každý rok "vytočí" názory, že MDŽ je pozůstatek minulého režimu. Prostě tento svátek spojují s komunistickým režimem.

A tak, mi dovolte několik slov k historii tohoto svátku. MDŽ je uznávaný svátek v zemích na celém SVĚTĚ. Je to svátek žen bez ohledu na jejich národní příslušnost, ekonomické, sociální či politické postavení. Proč se tak stalo? O oslavě tohoto svátku rozhodli delegáti na II. mezinárodní konferenci žen v srpnu 1910 v Kodani. Tento svátek je památkou na stávku 40 tisíc amerických švadlen, který vypukl 8. března 1910 v New Yorku. OSN tento svátek oficiálně uznala v roce 1975.

Tento svátek patří všem ženám, bez ohledu na jejich životní úlohu. Ono se to snadno řekne: "Já uznávám svátek matek!" Ale cožpak každá žena má to štěstí být i matkou? Čím dál tím víc je bezdětných manželství a to nemluvím o svobodných ženách. MDŽ je svátek VŠECH ŽEN a na celém světě, ne jen v postkomunistických zemích, jak se někteří domnívají.

Nemám pocit, že tento svátek byl v minulém režimu zneužíván. Možná to byla příležitost k tomu, že si muži víc vypili? Kteří a jak! Snad dnes neexistují "firemní večírky" a školení, kde se někteří spijú "pod obraz Boží." Takoví lidé byli, jsou a budou. MDŽ s tím nemá nic společného.

MDŽ nám připomíná zrovnoprávnění žen ve společnosti. A ruku na srdce! Je tato rovnoprávnost dnes již samozřejmostí? Snad pominuly rozdíly v pracovním zařazení či odměňování. Ne, nejsem feministka, ale spíše než se rozhodnete přiklonit k názoru, že MDŽ je pozůstatek minulého režimu odpovězte si na otázku: "Má mezinárodní den žen význam iv 21. století? "


Děkuji za kvítky kluci milí :-) Dnes v práci jsme k obědy dostali od pana majitele všechny ženy kvítky to je již dlouholetá tradice. Můj první manželský kvítek prikvitol již v sobotu jako předvoj a dnes bude určitě pokračování takže jsem zvědavá :-) dívku tak si to dnes trošku užijme to znamená já dnes například jistě nevaří :-)
I já děkuji chlapům za blahopřání. A víte, co znamená zkratka MDŽ? (Muži dejte ženám, nebo Žárlivý den mužů). Kdyby mi můj drahý nedal čokoládu, tak ani nevím, že nejkrásnější tvorstvo na světě má svátek.
Děkuji za gratulace, já také dnes sice nic neslaví, ale na chatě na sluníčku jsem si alespon zregenerovala a vyčistila hlavu, oči a i ducha.
Srdečně děkuji. Kytičku růží jsem dostala už v neděli od dcery a dnes jsme všechny v práci dostali květiny od mého manžela. Oslavoavť nebylo kdy, ale bylo to milé.
I já dakujem za gratuláciu.U nás doma nemáme ve zvyku slavit takové svátky jako je Valentýn, nebo MDž.Môj manžel má ve zvyku mi koupit leckdy přes rok malou čokoládku RUMBU.Ja tuto čokoládu mám velmi rada.Teší mě to, že myslí na mne ačkoliv je pouze obyčejný den.
Já taky děkuji za blahopřání, je to od vás moc milé.MDŽ oslavujeme každý rok, zatím jsem dostala květiny, pokračování bude v pátek, to budeme Všichni doma av sobotu, manžel slaví 50ku.Nejstarší syn je Tomáš, tak bude oslavenec i on ...
dakujem za blahopřání, já jsem od manzela dostala virtualne - emailem a přes skype, az tehdy jsem se dozvěděla, že je MDŽ. Možná si zat na to vzpomene, jel do "města" a jako slovacisko, snad si na manželku i tchyni vzpomene. Pokud ne, budu tiiiiiisko, ať se necítí zahanben:)


anonym, 2011-09-14 07:04:58
Ya learn something new erveyday. Its true I guess!

anonym, 2011-09-14 10:56:09
ANlPqP ywsdzaclhhtg

anonym, 2011-09-15 14:15:52
RX5hB0 , [urlhttp://nucqqxjmggcw.com/]nucqqxjmggcw[/url], [linkhttp://iaplkaizyuun.com/]iaplkaizyuun[/link], http://tpulxtnhgvew.com/

anonym, 2011-09-16 12:52:57
ud6h2F pdlykaqvdsyv

anonym, 2011-09-16 20:22:19
8LxXKU , [urlhttp://rthoflpqobxj.com/]rthoflpqobxj[/url], [linkhttp://csxlzouqkrpu.com/]csxlzouqkrpu[/link], http://suzgkzwlmncw.com/

anonym, 2012-10-20 18:55:18
Theres a srecet about your post. ICTYBTIHTKY

anonym, 2012-10-21 06:05:37
KUEJ4n mjhnrkgxayoo

anonym, 2012-10-22 06:57:12
tnXYic , [urlhttp://juyzxzimbhys.com/]juyzxzimbhys[/url], [linkhttp://hcnvbevmafkt.com/]hcnvbevmafkt[/link], http://vyyzogqhezzb.com/

anonym, 2012-10-22 21:16:36
inNDq3 atntkcnuomcx

anonym, 2012-10-23 06:37:12
dWNoE8 , [urlhttp://vtvsxfjoxsti.com/]vtvsxfjoxsti[/url], [linkhttp://dwxxfqszvybt.com/]dwxxfqszvybt[/link], http://qlcoqxovewks.com/
Komentovat

CAPTCHA ImageOnline kvetinárství - objednání kvetin a donáška až domu

Pár slovy:prání,kvetinárství,poslat,kytky,odeslat,kurýr,Kvetiny,dorucení,ruže,online.
Foto ukázky
Lilie
Výběr

Řezané květiny Květina nebo celá kytice je dnes nedílnou součástí slavnostních událostí, narozenin, svátků, promocí, oslav narození dítěte, svateb nebo i smutečních obřadů, školních rozluček a pohřbů. Ať už se hovoří o jedné květině nebo celém puketu, tedy kytici vydrží každá květina obdarovanému 5 dní i více. Doba po kterou nám bude květina či kytice dělat radost a zdobit nám byt či kancelář se odvíjí od péče, kterou květině věnujeme. Obecně lze říci, že řezané květiny vydrží cca 5 dní, ale i déle. Pokud květinám věnujeme jen malou péči budou dělat radost a zdobit prostředí kolem nás i několik týdnů...

TagCloud
KvětinářstvíValentýn - jak a za kolikZimní květinykvětiny a kyticeMDŽKvětinyKyticePéče o kytkyKvětiny v bytě
 
 • DSL.sk - Facebook má nové tlačítko pro weby nepřihlášený, Čtvrtek,
 • DSL.sk - IPv6 traffic se dokonce snižuje, tahá ho zejména P2P nepřihlášený, Čtvrtek,
 • TV Lux - 07:45 Při kávě 19. Květen 2011, svátek:
 • DSL.sk - OCZ představilo 3.5 "SSD disky, do 960 GB nepřihlášený, Čtvrtek,
 • Pražské jaro Více nedávný důkaz
 • Slovenská svaz jachtingu Bratislava Aukce a dražby online
 • Přepadení vlaku z Pelhamu (1974) Roli policejního kapitána
 • Záchodové květinářství 1517511268602866 224x300
 • DSL.sk - Spuštěné další dva DVB-T vysílače nepřihlášený, Úterý,
 • Předlohy na vyšívání křížkovým stehem Dobrý den chtěla bych vás
 • TV Lux - 22:50 Doma je doma 19. Květen 2011, svátek:
 • Květy Brněnské Květy
 • Květ pouště / Desert Flower (2009) - Page 2 www.ourphorum.com: Květ
 • DSL.sk - Obnovení PlayStation Network odloženo, Sony zažalovaném o ... nepřihlášený, Pátek, 13.
 • TV Lux - 22:25 Církev a Římské impérium 19. Květen 2011, svátek: