MDŽ,Online kvetinárství - objednání kvetin a donáška až domu

Online kvetinárství - objednání kvetin a donáška až domu

Online kvetinárství - chcete poslat kvetiny nebo koupit kvetiny pres internet? Kde nakupovat kvetiny pres internet? Dorucení zdarma do nekolika hodin?
Květiny do domu, kdekoli a kdykoli.

KvetinyExpres.cz
Kvetinyexpress - zdarma dovoz na vybranou adresu, doručení do 90 minut

Cena: 1 265 Kč
Nádherná kytice pro slečny paní a dámy.
9x Růže Rose, 4x Santini, 4x Austroma, 2x Eucapypt, Zelené, tráva, vazba.

Cena: 1 471 Kč
Luxusní kytice - červené a bílé růže, závojíček a srdíčka. To nejlepší vyznání lásky. Okouzlí každou ženu.
5x Červená růže, 16x Bílá růže Gypsofila, 6x Aspidistra, Peříčka, Srdíčka

Cena: 1 275 Kč
Nádherné barvy a originálně zvolená koláž květů.
7x Calla, 14x Karafiát, bílé tiky, peříčka

Nabídka online květinářství Flora Queen

Zobrazuji produkty 1 - 9 stránky 1 2

Fialové nebe


54$
Kytice plná fialových a bílých květů protkaná zelenými listy.

Kytice červených růží


89$
Tento úchvatný pugget vyjádří stylově vaše emoce.

Dáma v růžovém


73$
Exploze růžových růží, lilí a zeleně je plná krásy a něhy. Moderní kytice vyjádří stylově vaše pocity.

Dokonalý úsvit


56$
Nádherný východ slunce z oranžových lilií a sezónních květů. Tato kulatá kytice je plná štěstí a energie pro jasný den!

Roux de Lux


54$
Kytice červených hvězdníků svázaných v dokonalé vazbě.

Rudé růže z lásky


48$
Jednoduchá, elegantní a svůdna: tato jediná růže ochucená doplňkovou zelení.

Elegantní dáma


81$
Výběr červených a oranžových růží s láskou naaronžovaný s dotekem elegance a krásy.

Kopretinová kytice


56$
Mix barevných kopretit ve svěží a světlé kytici.

Kytice pro hezký den


81$
Pozoruhodná kombinace květin v luxusní kytici.
Floraqueen je název pro web, který sdružuje květinářství z celého světa za účelem doručení květin ještě v den objednání po celém světě a za dopravní náklady odpovídající lokálním cenám. Je možné doručit nejen květiny, ale i přání, víno, čokoládu, dárkové koše, atd. Jedinou nevýhodou je, že jejich web není zatím v češtině. Na výběr je tak angličtina, fracouzština, španělština nebo němčina. Ať zvolíte jakýkoli jazyk, objednání je jednouduché a intuitivní a jazyková překážka by neměla činit žádné potíže.
Stránky Floraqueen najdete zde Takže: pokud potřebujete poslat květiny do nebo z ciziny (prakticky kamkoli po světě), třeba pokud máte přítelkyni v zahraničí nebo jste na služební cestě a chcete svou matku překvapit originálním dárkem nebo pokud prostě jen chcete květiny ve špičkové světové kvalitě a umíte alespoň trochu anglicky, německy, francouzsky nebo španělsky, abyste si mohli prohlédnout stránky FloraQueen, pak je FloraQueen určitě správná volba. A navíc pokud objednáte přes tento kód, dostanete slevu 10%. Ceny jsou ale i tak rozumné - 30 Euro za kytici v luxusní vazbě i s doručením v ceně je za tyto skvělé služby více než férová cena. Mezinárodní doručení květin

MDŽ

Má Mezinárodní den žen význam i v 21. století?

Od 8. března uplynulo několik dní. Intenzivní jsem zvažovala: "podělit, zda nepodělit se o postřehy na téma 8. březen Mezinárodní den žen. "Pravdou je, že větší část svého života jsem prožila do roku 1989. No neptala jsem se na tento svět a ani mě se nikdo nezeptal do jaké doby, zda století se chci narodit. Prostě jsem tady a žiji svůj život. Upřednostňuji a dodržuji lidské hodnoty, jako jsou láska, tolerance, vážím si práci, vzdělání, poskytnu pomoc, pokud o ni někdo požádá ... Žiji takto bez ohledu na společenský režim. Myslím si, že v tom je moje výsostně lidská hodnota.

I když se snažím akceptovat názory jiných, nedá mi neříct, že mě každý rok "vytočí" názory, že MDŽ je pozůstatek minulého režimu. Prostě tento svátek spojují s komunistickým režimem.

A tak, mi dovolte několik slov k historii tohoto svátku. MDŽ je uznávaný svátek v zemích na celém SVĚTĚ. Je to svátek žen bez ohledu na jejich národní příslušnost, ekonomické, sociální či politické postavení. Proč se tak stalo? O oslavě tohoto svátku rozhodli delegáti na II. mezinárodní konferenci žen v srpnu 1910 v Kodani. Tento svátek je památkou na stávku 40 tisíc amerických švadlen, který vypukl 8. března 1910 v New Yorku. OSN tento svátek oficiálně uznala v roce 1975.

Tento svátek patří všem ženám, bez ohledu na jejich životní úlohu. Ono se to snadno řekne: "Já uznávám svátek matek!" Ale cožpak každá žena má to štěstí být i matkou? Čím dál tím víc je bezdětných manželství a to nemluvím o svobodných ženách. MDŽ je svátek VŠECH ŽEN a na celém světě, ne jen v postkomunistických zemích, jak se někteří domnívají.

Nemám pocit, že tento svátek byl v minulém režimu zneužíván. Možná to byla příležitost k tomu, že si muži víc vypili? Kteří a jak! Snad dnes neexistují "firemní večírky" a školení, kde se někteří spijú "pod obraz Boží." Takoví lidé byli, jsou a budou. MDŽ s tím nemá nic společného.

MDŽ nám připomíná zrovnoprávnění žen ve společnosti. A ruku na srdce! Je tato rovnoprávnost dnes již samozřejmostí? Snad pominuly rozdíly v pracovním zařazení či odměňování. Ne, nejsem feministka, ale spíše než se rozhodnete přiklonit k názoru, že MDŽ je pozůstatek minulého režimu odpovězte si na otázku: "Má mezinárodní den žen význam iv 21. století? "


Děkuji za kvítky kluci milí :-) Dnes v práci jsme k obědy dostali od pana majitele všechny ženy kvítky to je již dlouholetá tradice. Můj první manželský kvítek prikvitol již v sobotu jako předvoj a dnes bude určitě pokračování takže jsem zvědavá :-) dívku tak si to dnes trošku užijme to znamená já dnes například jistě nevaří :-)
I já děkuji chlapům za blahopřání. A víte, co znamená zkratka MDŽ? (Muži dejte ženám, nebo Žárlivý den mužů). Kdyby mi můj drahý nedal čokoládu, tak ani nevím, že nejkrásnější tvorstvo na světě má svátek.
Děkuji za gratulace, já také dnes sice nic neslaví, ale na chatě na sluníčku jsem si alespon zregenerovala a vyčistila hlavu, oči a i ducha.
Srdečně děkuji. Kytičku růží jsem dostala už v neděli od dcery a dnes jsme všechny v práci dostali květiny od mého manžela. Oslavoavť nebylo kdy, ale bylo to milé.
I já dakujem za gratuláciu.U nás doma nemáme ve zvyku slavit takové svátky jako je Valentýn, nebo MDž.Môj manžel má ve zvyku mi koupit leckdy přes rok malou čokoládku RUMBU.Ja tuto čokoládu mám velmi rada.Teší mě to, že myslí na mne ačkoliv je pouze obyčejný den.
Já taky děkuji za blahopřání, je to od vás moc milé.MDŽ oslavujeme každý rok, zatím jsem dostala květiny, pokračování bude v pátek, to budeme Všichni doma av sobotu, manžel slaví 50ku.Nejstarší syn je Tomáš, tak bude oslavenec i on ...
dakujem za blahopřání, já jsem od manzela dostala virtualne - emailem a přes skype, az tehdy jsem se dozvěděla, že je MDŽ. Možná si zat na to vzpomene, jel do "města" a jako slovacisko, snad si na manželku i tchyni vzpomene. Pokud ne, budu tiiiiiisko, ať se necítí zahanben:)


anonym, 2011-09-14 07:04:58
Ya learn something new erveyday. Its true I guess!

anonym, 2011-09-14 10:56:09
ANlPqP ywsdzaclhhtg

anonym, 2011-09-15 14:15:52
RX5hB0 , [urlhttp://nucqqxjmggcw.com/]nucqqxjmggcw[/url], [linkhttp://iaplkaizyuun.com/]iaplkaizyuun[/link], http://tpulxtnhgvew.com/

anonym, 2011-09-16 12:52:57
ud6h2F pdlykaqvdsyv

anonym, 2011-09-16 20:22:19
8LxXKU , [urlhttp://rthoflpqobxj.com/]rthoflpqobxj[/url], [linkhttp://csxlzouqkrpu.com/]csxlzouqkrpu[/link], http://suzgkzwlmncw.com/

anonym, 2012-10-20 18:55:18
Theres a srecet about your post. ICTYBTIHTKY

anonym, 2012-10-21 06:05:37
KUEJ4n mjhnrkgxayoo

anonym, 2012-10-22 06:57:12
tnXYic , [urlhttp://juyzxzimbhys.com/]juyzxzimbhys[/url], [linkhttp://hcnvbevmafkt.com/]hcnvbevmafkt[/link], http://vyyzogqhezzb.com/

anonym, 2012-10-22 21:16:36
inNDq3 atntkcnuomcx

anonym, 2012-10-23 06:37:12
dWNoE8 , [urlhttp://vtvsxfjoxsti.com/]vtvsxfjoxsti[/url], [linkhttp://dwxxfqszvybt.com/]dwxxfqszvybt[/link], http://qlcoqxovewks.com/
Komentovat

CAPTCHA ImageOnline kvetinárství - objednání kvetin a donáška až domu

Pár slovy:poslání,Kvetiny,kytky,kytice,prání,kytka,odeslat,poslat,dárek,ruže.
Foto ukázky
Orchidej.jpg
Výběr

Valentýn Valentnýn se blíží! Svátek sv. Valentýna - 14.2., znáte lepší příležitost, kdy darovat květinu? A co takhle zkusit nakoupit v některém z online květinářství? Zkuste to, je to moderní, pohodlné a na vaši lásku to udělá obrovský dojem. Objedneje své lásce květiny zde: České květiny - online květinářství Květinová pošta - Premium flora Jedinečnou příležitost projevit city měli včera zaľúbenci, snoubenci i manželé i všichni ti, co cítí náklonnost k obdivovaná osobě, na "Den zamilované, svatého Valentýna". Po celé Evropě je svátek svatého Valentýna spojený s květinami, cukrovinkami a romantickou večeří ve dvou...

TagCloud
KyticeKvětinyKvetiny-onlineKvětiny v bytěMěsíc únor a květinyVaše květinářstvíSilvestrKvětinářstvíValentýn
 
 • DSL.sk - Facebook má nové tlačítko pro weby nepřihlášený, Čtvrtek,
 • DSL.sk - IPv6 traffic se dokonce snižuje, tahá ho zejména P2P nepřihlášený, Čtvrtek,
 • TV Lux - 07:45 Při kávě 19. Květen 2011, svátek:
 • DSL.sk - OCZ představilo 3.5 "SSD disky, do 960 GB nepřihlášený, Čtvrtek,
 • Pražské jaro Více nedávný důkaz
 • Slovenská svaz jachtingu Bratislava Aukce a dražby online
 • Přepadení vlaku z Pelhamu (1974) Roli policejního kapitána
 • Záchodové květinářství 1517511268602866 224x300
 • DSL.sk - Spuštěné další dva DVB-T vysílače nepřihlášený, Úterý,
 • Předlohy na vyšívání křížkovým stehem Dobrý den chtěla bych vás
 • TV Lux - 22:50 Doma je doma 19. Květen 2011, svátek:
 • Květy Brněnské Květy
 • Květ pouště / Desert Flower (2009) - Page 2 www.ourphorum.com: Květ
 • DSL.sk - Obnovení PlayStation Network odloženo, Sony zažalovaném o ... nepřihlášený, Pátek, 13.
 • TV Lux - 22:25 Církev a Římské impérium 19. Květen 2011, svátek: