Kytice,Online kvetinárství - objednání kvetin a donáška až domu

Online kvetinárství - objednání kvetin a donáška až domu

Online kvetinárství - chcete poslat kvetiny nebo koupit kvetiny pres internet? Kde nakupovat kvetiny pres internet? Dorucení zdarma do nekolika hodin?
Květiny do domu, kdekoli a kdykoli.

KvetinyExpres.cz
Kvetinyexpress - zdarma dovoz na vybranou adresu, doručení do 90 minut

Cena: 1 265 Kč
Nádherná kytice pro slečny paní a dámy.
9x Růže Rose, 4x Santini, 4x Austroma, 2x Eucapypt, Zelené, tráva, vazba.

Cena: 1 471 Kč
Luxusní kytice - červené a bílé růže, závojíček a srdíčka. To nejlepší vyznání lásky. Okouzlí každou ženu.
5x Červená růže, 16x Bílá růže Gypsofila, 6x Aspidistra, Peříčka, Srdíčka

Cena: 1 275 Kč
Nádherné barvy a originálně zvolená koláž květů.
7x Calla, 14x Karafiát, bílé tiky, peříčka

Nabídka online květinářství Flora Queen

Zobrazuji produkty 1 - 9 stránky 1 2

Fialové nebe


54$
Kytice plná fialových a bílých květů protkaná zelenými listy.

Kytice červených růží


89$
Tento úchvatný pugget vyjádří stylově vaše emoce.

Dáma v růžovém


73$
Exploze růžových růží, lilí a zeleně je plná krásy a něhy. Moderní kytice vyjádří stylově vaše pocity.

Dokonalý úsvit


56$
Nádherný východ slunce z oranžových lilií a sezónních květů. Tato kulatá kytice je plná štěstí a energie pro jasný den!

Roux de Lux


54$
Kytice červených hvězdníků svázaných v dokonalé vazbě.

Rudé růže z lásky


48$
Jednoduchá, elegantní a svůdna: tato jediná růže ochucená doplňkovou zelení.

Elegantní dáma


81$
Výběr červených a oranžových růží s láskou naaronžovaný s dotekem elegance a krásy.

Kopretinová kytice


56$
Mix barevných kopretit ve svěží a světlé kytici.

Kytice pro hezký den


81$
Pozoruhodná kombinace květin v luxusní kytici.
Floraqueen je název pro web, který sdružuje květinářství z celého světa za účelem doručení květin ještě v den objednání po celém světě a za dopravní náklady odpovídající lokálním cenám. Je možné doručit nejen květiny, ale i přání, víno, čokoládu, dárkové koše, atd. Jedinou nevýhodou je, že jejich web není zatím v češtině. Na výběr je tak angličtina, fracouzština, španělština nebo němčina. Ať zvolíte jakýkoli jazyk, objednání je jednouduché a intuitivní a jazyková překážka by neměla činit žádné potíže.
Stránky Floraqueen najdete zde Takže: pokud potřebujete poslat květiny do nebo z ciziny (prakticky kamkoli po světě), třeba pokud máte přítelkyni v zahraničí nebo jste na služební cestě a chcete svou matku překvapit originálním dárkem nebo pokud prostě jen chcete květiny ve špičkové světové kvalitě a umíte alespoň trochu anglicky, německy, francouzsky nebo španělsky, abyste si mohli prohlédnout stránky FloraQueen, pak je FloraQueen určitě správná volba. A navíc pokud objednáte přes tento kód, dostanete slevu 10%. Ceny jsou ale i tak rozumné - 30 Euro za kytici v luxusní vazbě i s doručením v ceně je za tyto skvělé služby více než férová cena. Mezinárodní doručení květin

Kytice

Květinami se dá vyjádřit jedna věc na sto způsobů, a to i beze slov. Právě proto jsou vhodné pro stydlivé dárce, protože květiny vyjádří za vás to, co byste chtěli říct. Jen na lísteček napíšete nebo necháte napsat vaše pocity a máte po problému. Obdarovaný se z tohoto nápadu určitě potěší.

Z lásky
Doručení květin je obíbený hlavně mužskou částí populace. Často jako projev lásky nebo přízně. Na takovou příležitost jsou vhodné květy s hřejivými barvami, jako jsou: žlutá, červená a oranžová. Červená barva symbolizuje divokost, vášeň, touhu a odhodlání. Žlutá barva je symbolem bohatství, moci, nenápadnosti a skromnosti. Oranžová barva je někde uprostřed červené a žluté znamená svěžest a klid. Proto jsou na znak lásky nejvhodnější červené růže. Přece i srdce člověka je červené. Pokud květiny kupujete k výročí, tak určitě nešetřete a kupte třeba kytici aspoň třiatřiceti růží. Tímto vaši lásku překvapíte a bude mít radost, že ji máte tak rádi.

Omluva

Květiny jsou vhodné také na omluvu. V takovém případě se jednoznačně hodí bílá barva, která je symbolem míru a nevinnosti. Výběr květin je na vás. Mezi oblíbenými květinami s bílou barvou jsou i oblíbené růže a karafiáty.

Poděkování

Dalším případem, pro který se dovoz květin často využívá, je poděkování. Při této možnosti je důležitý lístek stejně jako květiny. Na lístek napište (při objednávce přes internet za vás vzkaz pochopitelně napíše firma) něco krátkého a výstižného. Méně je někdy více. Tímto osobě dáte najevo, že si ji vážíte a myslíte to upřímně.

Narozeniny a svátek

Narozeniny a svátek jsou skvělou a do značné míry tradiční příležitostí k darování květin. Výhodou je, že výběr květin je v tomto případě zcela na vás a nepodléhá žádným konvencím. Raději byste však neměli dávat květiny v květináčí - přeci jen by někdo mohl znát onu hloupou pověru nebo rčení a vyložit si to tak, že už také patří do hlíny. S řezanou květinou určitě neuděláte chybu.

Pohřby

Květy jsou nutné i pro ty smutnější události, kdy se loučíme s našimi blízkými, přáteli a známými. Při takové události bychom si měli dát na kyticích obzvlášť záležet, ale nezapomínejme na důležité pravidlo, které je jednoduché - pokud dáváte květiny živému, musí být v lichém počtu, ale pokud dáváte květiny zemřelému, tak musí být v sudém počtu. Pokud to porušíme, mohl by to někdo považovat za urážku.


sadman, 2010-06-25 08:37:54
moc užitečný článek, děkuju :)

anonym, 2012-10-20 16:31:12
Im not easily impressed. . . but thats impressnig me! :)

anonym, 2012-10-21 05:59:51
NSS1Di hkedmzzhrqmb

anonym, 2012-10-22 21:10:27
ecOqUq rwxgsljqrpre

anonym, 2012-10-23 06:32:55
F8fEDp , [urlhttp://xeeafioeklnv.com/]xeeafioeklnv[/url], [linkhttp://jaccgxnfvcyr.com/]jaccgxnfvcyr[/link], http://ktjwbpfxmpmz.com/

anonym, 2016-05-19 00:16:12
Proprietary, wildly expensive hardware and development environments dominated each piece of the process. Once a company cobbled together all of these elements, the next step was to find some pricey real estate into which they could cram it all, lease an Internet connection for $2000 mb/s, and host lavish so print me &#s280Chri3sy Stassinos liked Creed | LOWERCASE capital on 5 June 2012 (3 months ago).
Komentovat

CAPTCHA ImageOnline kvetinárství - objednání kvetin a donáška až domu

Pár slovy:kurýr,kytice,odeslat,kytka,kvetiny,poslat,dárek,kvetinárství,prání,ruže.
Foto ukázky
Kvetina.jpg
Výběr

Valentýn Valentnýn se blíží! Svátek sv. Valentýna - 14.2., znáte lepší příležitost, kdy darovat květinu? A co takhle zkusit nakoupit v některém z online květinářství? Zkuste to, je to moderní, pohodlné a na vaši lásku to udělá obrovský dojem. Objedneje své lásce květiny zde: České květiny - online květinářství Květinová pošta - Premium flora Jedinečnou příležitost projevit city měli včera zaľúbenci, snoubenci i manželé i všichni ti, co cítí náklonnost k obdivovaná osobě, na "Den zamilované, svatého Valentýna". Po celé Evropě je svátek svatého Valentýna spojený s květinami, cukrovinkami a romantickou večeří ve dvou...

TagCloud
Měsíc únor a květinyKvětinová poštaKvětinyVaše květinářstvíKvětinářstvíValentýn - jak a za kolikKvětiny v bytěZimní květinyŘezané květiny
 
 • DSL.sk - Facebook má nové tlačítko pro weby nepřihlášený, Čtvrtek,
 • DSL.sk - IPv6 traffic se dokonce snižuje, tahá ho zejména P2P nepřihlášený, Čtvrtek,
 • TV Lux - 07:45 Při kávě 19. Květen 2011, svátek:
 • DSL.sk - OCZ představilo 3.5 "SSD disky, do 960 GB nepřihlášený, Čtvrtek,
 • Pražské jaro Více nedávný důkaz
 • Slovenská svaz jachtingu Bratislava Aukce a dražby online
 • Přepadení vlaku z Pelhamu (1974) Roli policejního kapitána
 • Záchodové květinářství 1517511268602866 224x300
 • DSL.sk - Spuštěné další dva DVB-T vysílače nepřihlášený, Úterý,
 • Předlohy na vyšívání křížkovým stehem Dobrý den chtěla bych vás
 • TV Lux - 22:50 Doma je doma 19. Květen 2011, svátek:
 • Květy Brněnské Květy
 • Květ pouště / Desert Flower (2009) - Page 2 www.ourphorum.com: Květ
 • DSL.sk - Obnovení PlayStation Network odloženo, Sony zažalovaném o ... nepřihlášený, Pátek, 13.
 • TV Lux - 22:25 Církev a Římské impérium 19. Květen 2011, svátek: