Květiny v bytě,Online kvetinárství - objednání kvetin a donáška až domu

Online kvetinárství - objednání kvetin a donáška až domu

Online kvetinárství - chcete poslat kvetiny nebo koupit kvetiny pres internet? Kde nakupovat kvetiny pres internet? Dorucení zdarma do nekolika hodin?
Květiny do domu, kdekoli a kdykoli.

KvetinyExpres.cz
Kvetinyexpress - zdarma dovoz na vybranou adresu, doručení do 90 minut

Cena: 1 265 Kč
Nádherná kytice pro slečny paní a dámy.
9x Růže Rose, 4x Santini, 4x Austroma, 2x Eucapypt, Zelené, tráva, vazba.

Cena: 1 471 Kč
Luxusní kytice - červené a bílé růže, závojíček a srdíčka. To nejlepší vyznání lásky. Okouzlí každou ženu.
5x Červená růže, 16x Bílá růže Gypsofila, 6x Aspidistra, Peříčka, Srdíčka

Cena: 1 275 Kč
Nádherné barvy a originálně zvolená koláž květů.
7x Calla, 14x Karafiát, bílé tiky, peříčka

Nabídka online květinářství Flora Queen

Zobrazuji produkty 1 - 9 stránky 1 2

Fialové nebe


54$
Kytice plná fialových a bílých květů protkaná zelenými listy.

Kytice červených růží


89$
Tento úchvatný pugget vyjádří stylově vaše emoce.

Dáma v růžovém


73$
Exploze růžových růží, lilí a zeleně je plná krásy a něhy. Moderní kytice vyjádří stylově vaše pocity.

Dokonalý úsvit


56$
Nádherný východ slunce z oranžových lilií a sezónních květů. Tato kulatá kytice je plná štěstí a energie pro jasný den!

Roux de Lux


54$
Kytice červených hvězdníků svázaných v dokonalé vazbě.

Rudé růže z lásky


48$
Jednoduchá, elegantní a svůdna: tato jediná růže ochucená doplňkovou zelení.

Elegantní dáma


81$
Výběr červených a oranžových růží s láskou naaronžovaný s dotekem elegance a krásy.

Kopretinová kytice


56$
Mix barevných kopretit ve svěží a světlé kytici.

Kytice pro hezký den


81$
Pozoruhodná kombinace květin v luxusní kytici.
Floraqueen je název pro web, který sdružuje květinářství z celého světa za účelem doručení květin ještě v den objednání po celém světě a za dopravní náklady odpovídající lokálním cenám. Je možné doručit nejen květiny, ale i přání, víno, čokoládu, dárkové koše, atd. Jedinou nevýhodou je, že jejich web není zatím v češtině. Na výběr je tak angličtina, fracouzština, španělština nebo němčina. Ať zvolíte jakýkoli jazyk, objednání je jednouduché a intuitivní a jazyková překážka by neměla činit žádné potíže.
Stránky Floraqueen najdete zde Takže: pokud potřebujete poslat květiny do nebo z ciziny (prakticky kamkoli po světě), třeba pokud máte přítelkyni v zahraničí nebo jste na služební cestě a chcete svou matku překvapit originálním dárkem nebo pokud prostě jen chcete květiny ve špičkové světové kvalitě a umíte alespoň trochu anglicky, německy, francouzsky nebo španělsky, abyste si mohli prohlédnout stránky FloraQueen, pak je FloraQueen určitě správná volba. A navíc pokud objednáte přes tento kód, dostanete slevu 10%. Ceny jsou ale i tak rozumné - 30 Euro za kytici v luxusní vazbě i s doručením v ceně je za tyto skvělé služby více než férová cena. Mezinárodní doručení květin

Květiny v bytě

Květiny v bytě

Do každého bytu či domu patří i květiny. Byt bez květin působí studeně, neživé. Člověk a květiny patří od nepaměti k sobě. Přinášejí člověku potřebnou energii, ovlivní naše pocity, zlepší náladu. Kromě toho jsou i estetickým doplňkem, vytvářejí jakési teplo v domě.

Pokojové rostliny jsou součástí lidských obydlí již po staletí. Ve větších obytných prostorách je pěstovali nejdříve v severských zemích, kde byl velký nedostatek slunce. Pomáhali tak překonat lidem dlouhé zimní období, připomínali jim rozkvetlou přírodu a tuto funkci plní dodnes.

Květiny v interiéru

V současnosti je pěstování bytových rostlin zcela běžné a má své pevné místo v moderním životě. Jen velmi málo lidí květiny nepěstujem - buď ze zdravotních důvodů nebo nedostatkem času, který v bytě tráví. Většina lidí však alespoň nějakou nenáročnou rostlinu v bytě má.

Za péči se odvděčí

Pokud se o květiny správně staráte, určitě se vám odmění. Jsou estetickým doplňkem, pohlazením pro oko i duši. Dopřejte jim proto dostatek vláhy, teplé a slunečné prostředí, takové jaké potrebují. Pokud je místnost málo prosvětlená či příliš studená, můžete jako dekoraci použít i suché květiny v podobě girland či řetězů.

Podle čeho vybírat květiny?

Záleží na vašem vkusu a fantazii. Trendy v pěstování rostlin se každoročně mění, je to něco jako móda v oblékání. Barvu květiny můžete vybrat tak, aby ladila se zařízením interiéru, popřípadě aby rozkvetlý květ prostor oživila nepůsobil příliš rušivě. Do tmavších místností proto můžeme umístit květy pastelových barev, do místností jasnějších a světlejších květy zbarvené méně nápadně. Nedoporučuje se kombinovat mnoho vůní, mohou působit odpudivě. Velikost květiny vyberete podle toho, kam ji chcete umístit. Vhodným dekoračním doplňkem je i nádoba, do níž se rozhodnete květ zasadit. Květináč by měl mít stejnou barvu jako květina. Pokud však nemáte jistotu nebo se neumíte rozhodnout, určitě nic nezkazíte čistě bílým hlazení keramickým květináčem.

Co se hodí do vstupních prostor?

Hala nebo vstupní prostor do bytu či domu vytvářejí jeho první dojem. Při rozhodování se, jaké aranžmá použít, je třeba vědět, kam ho chceme umístit. V těchto prostorách to bývá většinou přímo na podlaze, proto by měla být zvolena květina dostatečně vysoká a umístěna na viditelném místě, aby nepřekážela. Pokud je hala příliš tmavá, pomůžeme si sušenými květinami ve vyšší váze, případně girlandami na stěnách, působí velmi slavnostně a teple.

Obývací pokoj

Do obývacího pokoje můžete umístit i květiny se silnější vůní, kterým se musíte vyhýbat například v ložnici nebo v dětském pokoji. Většinou je tento pokoj největším prostorem v domě či v bytě a květiny jsou tak vhodným doplňkem. Vyzdobit ji můžete i květinami výraznějších barev a rozmanitých tvarů, které budou přitahovat pozornost, ale zároveň nebudou působit příliš rušivě.

Výzdoba kuchyně a jídelny

Zde velmi záleží na rozměrech obou místností, které jsou v bytech většinou pospolu.
Kuchyně je často předmětem experimentů, vyzkoušet můžete naaranžovat čerstvou zeleninu či ovoce, pověsit na zeď naaranžovaný česnek či spojenou cibuli, které vytvářejí příjemné dekorum.

Na stůl nemůžete umístit příliš velké aranžmá, protože by nám překáželo při stolování. Využít můžete například řezané květiny, z nichž příjemně působí antúrie nebo gerbery, přirozeně krásná je i kytička chryzantém. Na jaře jsou nejkrásnější výzdobou rozkvetlé třešňové či jabloňové klacíky.


Ložnice - místo klidu

Do prostor, kde hlavně spíte, využijte odstíny pastelových barev, které spolu ladí. Modrá barva působí uklidňujícím dojmem, zpomaluje metabolismus. Vyhýbejte se křiklavým barvám a rozhodně byste neměli umisťovat květiny se silnou vůní do místnosti určené pro odpočinek a spánek.

Dětský pokoj - hra barev

Pro aranžmá dětského pokoje jsou klíčové výrazné barvy i tvary, které dokáží děti zaujmout na první pohled. Dětem jsou blízké květiny, které připomínají dětské kresby, tedy gerbery nebo chryzantémy. Můžete využít i květiny netradičních tvarů, které poutají a přímo volají po doteku. Nezapomínejte však na to, že v dětském pokoji by neměly být žádné jedovaté rostliny.

Máte balkon nebo terasu?

Pokud máte takové prostory, kde si rádi vypijete kávičku, či jen tak sednete během dne načerpat trošku energie, určitě nevynechejte květinovou výzdobu. Měla by být velmi přirozená a jednoduchá, aby vás při odpočinku nerušila. Můžete použít vysoké květiny na zem nebo nižší na stůl.


anonym, 2012-10-20 23:55:36
Dobrfd večer, chtěl bych poděkovat současne9mu zastupitelstvu za poře1de1ned ze1jezdů do dvaidel, jsou to vždy pěkne1 představened a hezkfd ze1žitek, vždy mě to pohladed na duši, jsem moc re1d, že se prostřednictvedm našeho vfdborne9ho zastupitelstva mohu dostat do divadla. Přeji zastupitelstvu, aby ste1le dělalo kre1sne9 kulturned ze1jezdy do dvaidel a aby jezdilo ste1le vedce lided. Toto je nejlepšed zastupitelstvo, ktere9 me1me a doufe1m , že dlouho budeme medt. Milan Zelenfd

anonym, 2012-10-21 06:28:21
CZ4PFd hdxhyqdbkxjo

anonym, 2012-10-22 07:18:56
ljxY3r , [urlhttp://hyzdwdtabhdz.com/]hyzdwdtabhdz[/url], [linkhttp://jsaneuujppuo.com/]jsaneuujppuo[/link], http://vaebcamrlwvy.com/

anonym, 2012-10-22 21:38:18
d2B4Ii qisnxxjuemij

anonym, 2012-10-24 01:28:21
WsBudi , [urlhttp://dpyrrtqeskmw.com/]dpyrrtqeskmw[/url], [linkhttp://rxewyifszqwg.com/]rxewyifszqwg[/link], http://pcwxmryiyizl.com/

anonym, 2016-05-18 23:30:15
Lets keep it local yall!! Hey would’nt it be nice for all our couples to give their business to our local vendors,be weary of the out of town vendors,chances are excellent you are just going to get an &#a0828ssociateࢭ and not the name behind the company
Komentovat

CAPTCHA ImageOnline kvetinárství - objednání kvetin a donáška až domu

Pár slovy:kvetiny,poslat,kytice,ruže,dárek,kytky,online,poslání,prání,kurýr.
Foto ukázky
1189260_18534709.jpg
Výběr

Řezané květiny Květina nebo celá kytice je dnes nedílnou součástí slavnostních událostí, narozenin, svátků, promocí, oslav narození dítěte, svateb nebo i smutečních obřadů, školních rozluček a pohřbů. Ať už se hovoří o jedné květině nebo celém puketu, tedy kytici vydrží každá květina obdarovanému 5 dní i více. Doba po kterou nám bude květina či kytice dělat radost a zdobit nám byt či kancelář se odvíjí od péče, kterou květině věnujeme. Obecně lze říci, že řezané květiny vydrží cca 5 dní, ale i déle. Pokud květinám věnujeme jen malou péči budou dělat radost a zdobit prostředí kolem nás i několik týdnů...

TagCloud
KyticeValentýnKvětinářstvíŘezané květinyVaše květinářstvíZimní květinyKvetiny-onlineMDŽSilvestr
 
 • DSL.sk - Facebook má nové tlačítko pro weby nepřihlášený, Čtvrtek,
 • DSL.sk - IPv6 traffic se dokonce snižuje, tahá ho zejména P2P nepřihlášený, Čtvrtek,
 • TV Lux - 07:45 Při kávě 19. Květen 2011, svátek:
 • DSL.sk - OCZ představilo 3.5 "SSD disky, do 960 GB nepřihlášený, Čtvrtek,
 • Pražské jaro Více nedávný důkaz
 • Slovenská svaz jachtingu Bratislava Aukce a dražby online
 • Přepadení vlaku z Pelhamu (1974) Roli policejního kapitána
 • Záchodové květinářství 1517511268602866 224x300
 • DSL.sk - Spuštěné další dva DVB-T vysílače nepřihlášený, Úterý,
 • Předlohy na vyšívání křížkovým stehem Dobrý den chtěla bych vás
 • TV Lux - 22:50 Doma je doma 19. Květen 2011, svátek:
 • Květy Brněnské Květy
 • Květ pouště / Desert Flower (2009) - Page 2 www.ourphorum.com: Květ
 • DSL.sk - Obnovení PlayStation Network odloženo, Sony zažalovaném o ... nepřihlášený, Pátek, 13.
 • TV Lux - 22:25 Církev a Římské impérium 19. Květen 2011, svátek: