Květiny v bytě,Online kvetinárství - objednání kvetin a donáška až domu

Online kvetinárství - objednání kvetin a donáška až domu

Online kvetinárství - chcete poslat kvetiny nebo koupit kvetiny pres internet? Kde nakupovat kvetiny pres internet? Dorucení zdarma do nekolika hodin?
Květiny do domu, kdekoli a kdykoli.

KvetinyExpres.cz
Kvetinyexpress - zdarma dovoz na vybranou adresu, doručení do 90 minut

Cena: 1 265 Kč
Nádherná kytice pro slečny paní a dámy.
9x Růže Rose, 4x Santini, 4x Austroma, 2x Eucapypt, Zelené, tráva, vazba.

Cena: 1 471 Kč
Luxusní kytice - červené a bílé růže, závojíček a srdíčka. To nejlepší vyznání lásky. Okouzlí každou ženu.
5x Červená růže, 16x Bílá růže Gypsofila, 6x Aspidistra, Peříčka, Srdíčka

Cena: 1 275 Kč
Nádherné barvy a originálně zvolená koláž květů.
7x Calla, 14x Karafiát, bílé tiky, peříčka

Květiny v bytě

Květiny v bytě

Do každého bytu či domu patří i květiny. Byt bez květin působí studeně, neživé. Člověk a květiny patří od nepaměti k sobě. Přinášejí člověku potřebnou energii, ovlivní naše pocity, zlepší náladu. Kromě toho jsou i estetickým doplňkem, vytvářejí jakési teplo v domě.

Pokojové rostliny jsou součástí lidských obydlí již po staletí. Ve větších obytných prostorách je pěstovali nejdříve v severských zemích, kde byl velký nedostatek slunce. Pomáhali tak překonat lidem dlouhé zimní období, připomínali jim rozkvetlou přírodu a tuto funkci plní dodnes.

Květiny v interiéru

V současnosti je pěstování bytových rostlin zcela běžné a má své pevné místo v moderním životě. Jen velmi málo lidí květiny nepěstujem - buď ze zdravotních důvodů nebo nedostatkem času, který v bytě tráví. Většina lidí však alespoň nějakou nenáročnou rostlinu v bytě má.

Za péči se odvděčí

Pokud se o květiny správně staráte, určitě se vám odmění. Jsou estetickým doplňkem, pohlazením pro oko i duši. Dopřejte jim proto dostatek vláhy, teplé a slunečné prostředí, takové jaké potrebují. Pokud je místnost málo prosvětlená či příliš studená, můžete jako dekoraci použít i suché květiny v podobě girland či řetězů.

Podle čeho vybírat květiny?

Záleží na vašem vkusu a fantazii. Trendy v pěstování rostlin se každoročně mění, je to něco jako móda v oblékání. Barvu květiny můžete vybrat tak, aby ladila se zařízením interiéru, popřípadě aby rozkvetlý květ prostor oživila nepůsobil příliš rušivě. Do tmavších místností proto můžeme umístit květy pastelových barev, do místností jasnějších a světlejších květy zbarvené méně nápadně. Nedoporučuje se kombinovat mnoho vůní, mohou působit odpudivě. Velikost květiny vyberete podle toho, kam ji chcete umístit. Vhodným dekoračním doplňkem je i nádoba, do níž se rozhodnete květ zasadit. Květináč by měl mít stejnou barvu jako květina. Pokud však nemáte jistotu nebo se neumíte rozhodnout, určitě nic nezkazíte čistě bílým hlazení keramickým květináčem.

Co se hodí do vstupních prostor?

Hala nebo vstupní prostor do bytu či domu vytvářejí jeho první dojem. Při rozhodování se, jaké aranžmá použít, je třeba vědět, kam ho chceme umístit. V těchto prostorách to bývá většinou přímo na podlaze, proto by měla být zvolena květina dostatečně vysoká a umístěna na viditelném místě, aby nepřekážela. Pokud je hala příliš tmavá, pomůžeme si sušenými květinami ve vyšší váze, případně girlandami na stěnách, působí velmi slavnostně a teple.

Obývací pokoj

Do obývacího pokoje můžete umístit i květiny se silnější vůní, kterým se musíte vyhýbat například v ložnici nebo v dětském pokoji. Většinou je tento pokoj největším prostorem v domě či v bytě a květiny jsou tak vhodným doplňkem. Vyzdobit ji můžete i květinami výraznějších barev a rozmanitých tvarů, které budou přitahovat pozornost, ale zároveň nebudou působit příliš rušivě.

Výzdoba kuchyně a jídelny

Zde velmi záleží na rozměrech obou místností, které jsou v bytech většinou pospolu.
Kuchyně je často předmětem experimentů, vyzkoušet můžete naaranžovat čerstvou zeleninu či ovoce, pověsit na zeď naaranžovaný česnek či spojenou cibuli, které vytvářejí příjemné dekorum.

Na stůl nemůžete umístit příliš velké aranžmá, protože by nám překáželo při stolování. Využít můžete například řezané květiny, z nichž příjemně působí antúrie nebo gerbery, přirozeně krásná je i kytička chryzantém. Na jaře jsou nejkrásnější výzdobou rozkvetlé třešňové či jabloňové klacíky.


Ložnice - místo klidu

Do prostor, kde hlavně spíte, využijte odstíny pastelových barev, které spolu ladí. Modrá barva působí uklidňujícím dojmem, zpomaluje metabolismus. Vyhýbejte se křiklavým barvám a rozhodně byste neměli umisťovat květiny se silnou vůní do místnosti určené pro odpočinek a spánek.

Dětský pokoj - hra barev

Pro aranžmá dětského pokoje jsou klíčové výrazné barvy i tvary, které dokáží děti zaujmout na první pohled. Dětem jsou blízké květiny, které připomínají dětské kresby, tedy gerbery nebo chryzantémy. Můžete využít i květiny netradičních tvarů, které poutají a přímo volají po doteku. Nezapomínejte však na to, že v dětském pokoji by neměly být žádné jedovaté rostliny.

Máte balkon nebo terasu?

Pokud máte takové prostory, kde si rádi vypijete kávičku, či jen tak sednete během dne načerpat trošku energie, určitě nevynechejte květinovou výzdobu. Měla by být velmi přirozená a jednoduchá, aby vás při odpočinku nerušila. Můžete použít vysoké květiny na zem nebo nižší na stůl.


anonym, 2012-10-20 23:55:36
Dobrfd večer, chtěl bych poděkovat současne9mu zastupitelstvu za poře1de1ned ze1jezdů do dvaidel, jsou to vždy pěkne1 představened a hezkfd ze1žitek, vždy mě to pohladed na duši, jsem moc re1d, že se prostřednictvedm našeho vfdborne9ho zastupitelstva mohu dostat do divadla. Přeji zastupitelstvu, aby ste1le dělalo kre1sne9 kulturned ze1jezdy do dvaidel a aby jezdilo ste1le vedce lided. Toto je nejlepšed zastupitelstvo, ktere9 me1me a doufe1m , že dlouho budeme medt. Milan Zelenfd

anonym, 2012-10-21 06:28:21
CZ4PFd hdxhyqdbkxjo

anonym, 2012-10-22 07:18:56
ljxY3r , [urlhttp://hyzdwdtabhdz.com/]hyzdwdtabhdz[/url], [linkhttp://jsaneuujppuo.com/]jsaneuujppuo[/link], http://vaebcamrlwvy.com/

anonym, 2012-10-22 21:38:18
d2B4Ii qisnxxjuemij

anonym, 2012-10-24 01:28:21
WsBudi , [urlhttp://dpyrrtqeskmw.com/]dpyrrtqeskmw[/url], [linkhttp://rxewyifszqwg.com/]rxewyifszqwg[/link], http://pcwxmryiyizl.com/

anonym, 2016-05-18 23:30:15
Lets keep it local yall!! Hey would’nt it be nice for all our couples to give their business to our local vendors,be weary of the out of town vendors,chances are excellent you are just going to get an &#a0828ssociateࢭ and not the name behind the company
Komentovat

CAPTCHA ImageOnline kvetinárství - objednání kvetin a donáška až domu

Pár slovy:poslání,online,ruže,odeslat,Kvetiny,kytky,kvetiny,dorucení,kytice,kytka.
Foto ukázky
Žlutý tulipán.jpg
Výběr

Valentýn Valentnýn se blíží! Svátek sv. Valentýna - 14.2., znáte lepší příležitost, kdy darovat květinu? A co takhle zkusit nakoupit v některém z online květinářství? Zkuste to, je to moderní, pohodlné a na vaši lásku to udělá obrovský dojem. Objedneje své lásce květiny zde: České květiny - online květinářství Květinová pošta - Premium flora Jedinečnou příležitost projevit city měli včera zaľúbenci, snoubenci i manželé i všichni ti, co cítí náklonnost k obdivovaná osobě, na "Den zamilované, svatého Valentýna". Po celé Evropě je svátek svatého Valentýna spojený s květinami, cukrovinkami a romantickou večeří ve dvou...

TagCloud
Květinová poštaSilvestrKvetiny-onlineŘezané květinykvětiny a kyticeValentýn - jak a za kolikValentýnKvětiny v bytěKvětinářství
 
 • DSL.sk - Facebook má nové tlačítko pro weby nepřihlášený, Čtvrtek,
 • DSL.sk - IPv6 traffic se dokonce snižuje, tahá ho zejména P2P nepřihlášený, Čtvrtek,
 • TV Lux - 07:45 Při kávě 19. Květen 2011, svátek:
 • DSL.sk - OCZ představilo 3.5 "SSD disky, do 960 GB nepřihlášený, Čtvrtek,
 • Pražské jaro Více nedávný důkaz
 • Slovenská svaz jachtingu Bratislava Aukce a dražby online
 • Přepadení vlaku z Pelhamu (1974) Roli policejního kapitána
 • Záchodové květinářství 1517511268602866 224x300
 • DSL.sk - Spuštěné další dva DVB-T vysílače nepřihlášený, Úterý,
 • Předlohy na vyšívání křížkovým stehem Dobrý den chtěla bych vás
 • TV Lux - 22:50 Doma je doma 19. Květen 2011, svátek:
 • Květy Brněnské Květy
 • Květ pouště / Desert Flower (2009) - Page 2 www.ourphorum.com: Květ
 • DSL.sk - Obnovení PlayStation Network odloženo, Sony zažalovaném o ... nepřihlášený, Pátek, 13.
 • TV Lux - 22:25 Církev a Římské impérium 19. Květen 2011, svátek: